Захворіло у світі
1,216,422 особи
Померло у світі
65,711 осіб
Вилікувалось у світі
252,478 осіб
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Ціни на однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли на 44%

Ціни на однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли на 44%

У Львові квартири були навіть дорожче, ніж у столиці

Ціни на однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли на 44%
Фото УНІАН

Однокімнатні квартири, протягом першого кварталу 2019 року, на вторинному ринку у Вінницькій області зросли в ціні на 44%, а у Львові вони були навіть дорожче, ніж у столиці.

Про це йдеться у дайджесті аналітичної служби OLX та сервісом колтрекінгу Ringostat, передає прес-служба интернет-ресурсу.

Також аналітика OLX показала, що незважаючи на рекордні вартості на однокімнатні та двокімнатні квартири у Львові, пропозицій тут виявилося менше, ніж в інших великих містах. Проте в Одесі спостерігалася найбільша кількість оголошень про продаж з однією, двома та трьома кімнатами.

Крім того, за цей період була зафіксована й найбільша кількість оголошень про продаж будинків на вторинному ринку у Київській області. В 1 кварталі 2019 року тут можна було купити 6 800 об'єктів, а це 13% від усіх пропозицій. Найвищі ціни теж в межах столичного регіону. Середня (медіанна) вартість об'єкту склала 1 161 000 грн або близько $43 500. За кількістю пропозицій у період лідирували також Дніпропетровський та Одеський регіони.

Ціни на однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли на 44%

За даними OLX, в топ-3 області, де навпаки на початку року будинки майже не продавали, увійшли Тернопільська, Волинська та Чернівецька.

У 1 кварталі 2019 вартості будинків практично не змінилися, що не можна сказати про квартири. На початку року вони зросли у ціні. Найбільш різке подорожчання спостерігалося у Вінницькій області. У трійці лідерів також Тернопільський і Чернігівський регіони.

У той же час, статистика онлайн-майданчика показала – серед пропозицій від забудовників на початку року найчастіше зустрічалися однокімнатні квартири. Найбільше пропозицій було в Київській області, найменше – в Кіровоградській.

Ціни на однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли на 44%

Нагадаємо: за даними Держстату ціни на квартири за l квартал 2019 року на первинному ринку зросли на 5,4% порівняно з таким же періодом торік, на вторинному – на 10,3%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію