Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Boeing тестує вантажний безпілотник, здатний піднімати 227 кг ваги

Boeing тестує вантажний безпілотник, здатний піднімати 227 кг ваги

Раніше тести здійснювалися в лабораторії, а цього разу вперше – на відкритому просторі

Boeing тестує вантажний безпілотник, здатний піднімати 227 кг ваги
boeing.com

Компанія Boeing вперше на відкритому просторі провела льотні випробування свого вантажного дрона Boeing CAV, який може транспортувати вагу до 227 кг, повідомляється в прес-релізі компанії.

Випробування пройшли успішно: безпілотний літальний апарат із вертикальним зльотом і посадкою успішно злетів, завис, переключився на прямий політ і потім благополучно приземлився.

Апарат приводиться в дію електричною силовою установкою. Вантажопідйомність до 227 кг відкриває нові можливості для безпечного ій оперативного транспортування товарів у різних галузях промисловості.

Вантажний дрон Boeing CAV у довжину має 6,1 м, в ширину – 5,3 м, а в висоту – 1,5 м. Маса самого апарата дорівнює 498,9 кг.

Найближчими місяцями Boeing продовжить розробку CAV із льотними випробуваннями, орієнтованими на прямий політ і аналіз навантажень та експлуатаційних характеристик.

Boeing проводить випробування CAV із початку 2018 року, проте донедавна тести здійснювалися в лабораторії: тепер же апарат випробували на відкритому просторі.

Нагадаємо: Boeing анонсував свій бойовий безпілотник зі штучним інтелектом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті