Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Porsche оштрафували на півмільярда євро через дизельний скандал

Porsche оштрафували на півмільярда євро через дизельний скандал

Автовиробник штраф вирішив не оскаржувати

Porsche оштрафували на півмільярда євро через дизельний скандал
фото pixabay.com

Німецька прокуратура оштрафувала Porsche, що входить до автоконцерну Volkswagen, на 535 млн євро за порушення, пов’язані з дизельним скандалом. Про це повідомляє Reuters.

Прокурори дійшли висновку, що компанія допустила цілий ряд порушень, які призвели до продажу дизельних автівок з надмірними шкідливими викидами. Формальним приводом для накладення штрафу вказано «халатність в контролі якості».

Сама Porsche ніколи не розробляла і не виробляла дизельні двигуни, однак використовувала двигуни Audi, і її менеджери не зуміли забезпечити достатній контроль рівня викидів.

В Porsche вирішили це рішення не оскаржувати, компанія готова сплатити штраф.

Минулого літа прокуратура Брауншвайга в ході розслідування дизельного скандалу оштрафувала VW на 1 млрд євро, восени 2018 прокуратурою Мюнхена також було оштрафовано Audi на 800 млн євро.

Досі увесь автоконцерн Volkswagen заплатив близько 30 млрд євро у зв’язку із дизельгейтом.

Нагадаємо: минулого року німецький суд наказав компанії Porsche виплатити збитки власним інвесторам у справі, яка пов’язана з «дизельним скандалом». Суд вирішив, що обидва інвестори,які подали позов проти автовиробника мають отримати компенсацію у 47 млн євро.

Як повідомлялось, Porsche оголосила про повну відмову від виробництва дизельних автомобілів та перехід на випуск екологічних автівок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті