Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Українські лікарні отримають медичне обладнання на 68,8 млн грн

Українські лікарні отримають медичне обладнання на 68,8 млн грн

Техніка та устаткування, що потраплять до лікарень перебувають на балансі Державного матеріального резерву України

Українські лікарні отримають медичне обладнання на 68,8 млн грн
Фото: pixabay.com

Українським лікарням  передадуть майже 14 тисяч одиниць медичного обладнання (техніки та устаткування) на загальну суму 68,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Техніка та устаткування, що потраплять до лікарень перебувають на балансі Державного матеріального резерву України та не використовується за призначенням  3-5 років, однак є цілком придатною для роботи у медичних закладах.

«Це обладнання свого часу закуповувалося для потреб Державного резерву, але наразі не використовується. Хоч перебуває в доброму стані. Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі. Щоб передача була прозорою та чесно – передамо усе Міністерству охорони здоров'я для подальшого розподілення до лікарень України», – коментує рішення Уряду Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Перелік техніки та устаткування, що підлягає передачі згідно рішення Уряду, зокрема містить комплекси рентгенівської діагностики, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень, маски, кисневі концентратори тощо. Усього 13952 одиниць загальною балансовою вартістю на момент передачі 68,8 млн грн.

Нагадаємо: Український стартап представив проект із друку людських кісток ADAM. Kwambio – одеський стартап, який займається виробництвом 3D-принтерів і керамічних деталей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті