Засновник TRON пропонує компенсувати збитки криптобіржі Binance в 7000 біткойнів

Засновник TRON пропонує компенсувати збитки криптобіржі Binance в 7000 біткойнів

Однак директор постраждалої від хакерів біржі відмовився від допомоги

Засновник TRON пропонує компенсувати збитки криптобіржі Binance в 7000 біткойнів
фото Shutterstock

Засновник криптовалюти TRON Foundation Джастін Сан написав про готовність «особисто» виділити кошти на загальну суму 7000 біткойнів, щоб підтримати біткойн-біржу Binance, яка сьогодні постраждала від хакерської атаки. Про це пише ForkLog.

«Щоб підтримати Binance, я особисто готовий перевести біржі 40 млн USDT, еквівалентні 7000 BTC, для покупки BNB, BTC, TRX і BTT, якщо Чанпен Чжао погодиться на це», – написав Джастін Сан.

Глава Binance Чанпен Чжао подякував Сану, зазначивши, що цінує його благородний жест.

Однак, за словами засновника криптобіржі, в сторонній допомозі немає необхідності, втрати будуть покриті за рахунок коштів фонду #SAFU.

Для покриття збитків будуть задіяні кошти зі створеного в середині минулого року фонду #SAFU, в який біржа відправляє 10% від загального обсягу торгових комісій.
«На активах користувачів це не позначиться», – підкреслили представники Binance.

Також Чанпен Чжао подякував Coinbase та іншим біржам, які заявили про намір блокувати депозити, що надходять з адрес зловмисників.

Нагадаємо, криптовалютна біржа Binance повідомила про втрату 7000 BTC ($40,5 млн) через хакерську атаку.

«Зловмисники використовували безліч прийомів, включаючи фішинг, віруси та інші види атак», – йдеться на сайті торгового майданчика.

Також в компанії підкреслили, що хакерам вдалося отримати доступ лише до «гарячого» гаманця, на якому зберігалося близько 2% коштів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті