«АХА Страхування» 10 років поспіль є лідером ринку КАСКО
Реклама

«АХА Страхування» 10 років поспіль є лідером ринку КАСКО

У 2018 році сума страхових премій компанії за полісами КАСКО склала 1 млрд 131 млн грн, а виплати склали більше 521 млн грн

Цей матеріал також доступний російською
«АХА Страхування» 10 років поспіль є лідером ринку КАСКО
Фото: axa-ukraine.com

Компанія «АХА Страхування» десятий рік поспіль є лідером ринку КАСКО за даними журналу Insurance Top. У 2018 році сума страхових премій за полісами КАСКО склала 1 млрд 131 млн грн, а виплати склали більше 521 млн грн.

Для порівняння, у 2008 році сума страхових премій компанії «АХА Страхування» склала 188 млн грн, виплати склали більше 88 млн грн.

Сума страхових премій за I квартал 2019 року склала 281 млн грн, частка цього виду страхування в загальному портфелі дорівнює 53%.

Компанія постійно вдосконалює сервіси автострахування, пропонуючи клієнтам кілька видів КАСКО, в залежності від потреб кожного клієнта:

  • КАСКО «Все включено» – поліс, який покриває всі можливі ризики, серед яких викрадення, ДТП, крадіжки майна з авто, пошкодження зловмисниками або тваринами на дорозі, пожежа, град і інші.
  • КАСКО «Light» – спрощений варіант покриття, клієнт може розраховувати на відшкодування збитків у межах дійсної вартості автомобіля внаслідок його викрадення, пошкодження в результаті ДТП або стихійних лих.
  • КАСКО «Smart» – поліс нового покоління, згідно з умовами якого водій повинен використовувати в машині спеціальний електронний пристрій, що контролює стиль водіння. Програма допомагає вдосконалювати свої навички та зменшує ризик аварійних ситуацій. З полісом КАСКО Smart можна отримати знижку від 5 до 30% протягом першого року страхування.
  • КАСКО «Прямий Захист» – програма страхування, договір якої оформлюється разом з полісом ОСЦПВ. Власник поліса «Прямий захист» може розраховувати на відшкодування збитків у межах 100 тис грн, завданих його автомобілю в результаті ДТП, у якій немає його провини, безпосередньо від АХА, тобто без звернення до страхової компанії винуватця ДТП.

Який би продукт КАСКО від «АХА Страхування» не вибрав клієнт, він буде мати можливість користуватися таким перевагами, як швидкість виплати та якість послуг.

Задоволеність клієнтів сервісом компанії залишається на високому рівні 92%. «AXA Страхування» – єдина компанія, що використовує Тransparent Customer Feedback, сервіс, що дозволяє відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії за 5-зірковою шкалою. Відгуки з'являються на сайті компанії у режимі реального часу. Адмініструє процес збирання та перевірку відгуків незалежна компанія eKomi «The Feedback Company», європейський лідер у сфері роботи зі зворотним зв'язком клієнтів.

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті