Мінагрополітики: Китай має намір інвестувати в промислову переробку картоплі в Україні

Мінагрополітики: Китай має намір інвестувати в промислову переробку картоплі в Україні

Аграрне міністерство зацікавлене у будівництві в Україні підприємств з виробництва картопляного крохмалю

Мінагрополітики: Китай має намір інвестувати в промислову переробку картоплі в Україні
Фото: pixabay

Китай готовий інвестувати у промислове виробництво крохмалю в Україні, адже український крохмаль за своїми якісними показниками повністю задовольняє китайський ринок. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства аграрної політики і продовольства.

Про це зазначили представники китайської сторони під час зустрічі делегації КНР із заступником міністра аграрної політики та продовольства України Віктором Шереметом.

«Україна посідає 4-те місце у світі за обсягами валового виробництва картоплі, виробляючи понад 20 млн тонн щорічно. Проте виробництво картопляного крохмалю в Україні хоч і має стійку тенденцію до зростання, але не повністю забезпечує внутрішній ринок, а динаміка експорту такої продукції має ситуативний характер. Тому Мінагрополітики готове підтримувати та створити «зелену дорогу» для інвестицій наших китайських партнерів у цю галузь», – зауважив Шеремета.

За словами заступника міністра, до 2000 року в Україні працювало 17 профільних підприємств з виробництва картопляного крохмалю, на цей час здійснюють діяльність чотири підприємства, потужності яких постійно розширюються.

«Будівництво нових заводів та розширення потужностей працюючих заводів з виробництва картопляного крохмалю сприятиме створенню нових робочих місць, підвищенню соціально-економічного рівня життя населення та розвитку сільських територій», – додав заступник міністра.

Мінагрополітики зацікавлене в іноземних інвестиціях у будівництво на території України підприємств з виробництва картопляного крохмалю, що сприятиме формуванню потужної промислової переробки картоплі та подальшому розвитку галузі картоплярства в цілому.

Нагадаємо: раніше китайці заявили, що проводять на Місяці перший біологічний експеримент – в умовах високої космічної радіації проросли перші паростки бобів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло