Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Цукерберг відповів на пропозицію розділити Facebook на три частини

Цукерберг відповів на пропозицію розділити Facebook на три частини

Марк вважає, що велика успішна компанія може краще вирішувати проблеми, ніж три маленьких

Цукерберг відповів на пропозицію розділити Facebook на три частини
фото Shutterstock

Глава Facebook Марк Цукерберг прокоментував колонку співзасновника компанії Кріса Хьюза, в якій він закликав владу США зруйнувати «монополію» Facebook і розділити компанію на три  окремі – Instagram, WhatsApp і власне Facebook.

«Те, що він пропонує нам зробити ніяк не допоможе вирішити ці проблеми», – розповів Цукерберг,якого цитує TechCrunch.

«Думаю, якщо ви переживаєте про демократію і вибори, то хочете, щоб така компанія, як наша, могла щороку вкладати мільярди доларів у створення дійсно просунутих інструментів для захисту від втручання у вибори», – додав глава Facebook.

Він зазначив, що є великі плюси в тому, що Facebook стала великою компанією. Наприклад, бюджет Facebook на безпеку цього року більший, ніж доходи всієї компанії після виходу на біржу кілька років тому. Це стало можливим завдяки тому, що компанія успішно веде бізнес, наголосив Цукерберг.

Нагадаємо, співзасновник Facebook Кріс Хьюз, який покинув компанію в 2007-му, написав колонку для The New York Times, в якій заявив, що зараз Цукерберг сконцентрував у своїх руках надто велику владу в компанії.

Він, за словами Хьюза, може одноосібно приймати рішення про регулювання новин в стрічці, налаштування приватності і багато іншого. На думку Хьюза, Facebook, Instagram і WhatsApp повинні бути окремими компаніями, а США потрібен орган, який буде займатися контролем над IT-галуззю.

За матеріалами РБК

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті