Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Comcast передала Disney контроль над одним з найбільших стримінгових сервісів у світі

Comcast передала Disney контроль над одним з найбільших стримінгових сервісів у світі

Завдяки придбанню акцій Hulu Disney зміцнює свої позиції в якості найбільшої медіакомпанії світу

Comcast передала Disney контроль над одним з найбільших стримінгових сервісів у світі
фото www.flickr.com

Comcast та Disney оголосили про угоду, яка вже відсьогодні дасть останній повний контроль над Hulu, одним з найбільших стримінгових сервісів у світі,. Про це повідомляє The Verge.

Наразі Disney домовився про викуп 33% акцій, які належали Comcast.

За умовами угоди, Disney зобов'язується викупити у кабельної мережі Comcast її пакет акцій Hulu до 2024 року. При цьому оперативний контроль над стрімінговим сервісом Disney зможе отримати негайно.

Окрім цього, Comcast отримала можливість розміщувати шоу на власній службі потокової передачі, які наразі ліцензується виключно для Hulu, в обмін на зниження плати за ліцензію Hulu для цього контенту.

Ця угода має смисл для обох сторін: сьогодні Disney отримує повний контроль над Hulu, замість того, щоб домовлятись з Comcast про деталі або відкладати угоду з існуючим мажоритарним пакетом акцій. Також Disney зможе почати реалізовувати свої плани щодо Hulu в рамках грандіозних потокових амбіцій компанії (включно з потенційними пакетами Disney + та ESPN +), зберігаючи при цьому весь контент Comcast.

Сьогоднішня угода ознаменувала отримання Disney останнього «шматка пирога» Hulu – в минулому році сервіс рівномірно належав Disney, Fox и Comcast.

Нагадаємо: в березні Disney закрила угоду з покупки активів 21st Century Fox за $71,3 млрд.

Після поглинання Fox корпорація Disney зміцнює свої позиції в якості найбільшої медіакомпанії світу. Вона неодноразово заявляла про необхідність цифрової трансформації, в рамках якої Hulu може стати платформою для ексклюзивної дистрибуції контенту під брендами Disney в інтернеті.

Як повідомлялось, у квітні сервіс потокового відео Hulu викупив 9,5% своїх акцій у телекомунікаційній компанії AT&T за $1,43 млрд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті