Facebook змінила правила онлайн трансляцій

Facebook змінила правила онлайн трансляцій

Причиною для зміни політики соціальної мережі стали теракти в Новій Зеландії

Facebook змінила правила онлайн трансляцій
https://thoughtcatalog.com

Соціальна мережа Facebook заявила про впровадження більш жорстких правил щодо своєї функції онлайн трансляцій перед зустріччю світових з лідерів та з огляду на криваві теракти, що відбулись в Новій Зеландії. Про це повідомляє Reuters.

Facebook повідомила, що згідно з новою політикою компанії, користувачі, які порушують правила стосовно ненебезпечних організацій та окремих осіб, будуть обмежені у використанні Facebook Live протягом визначеного періоду.

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн заявила, що зміни стосуються ключового компоненту ініціативи під назвою «заклик Крайстчерча», яку вона очолює, щоб зупинити розповсюдження насилля в інтернеті.

«Рішення Facebook про обмеження потокової трансляції є гарним першим кроком до обмеження використання додатку в якості інструменту для терористів», – зазначила вона.

У Facebook не уточнили, які саме правопорушення призводитимуть до позбавлення можливості вести онлайн трансляції та як довго діятиме це правило, але представник компанії наголосив, що нова політика більше не дасть терористам або зловмисникам використовувати функцію трансляції на своєму акаунті.

Компанія також заявила, що планує в найближчі тижні розповсюдити сході обмеження й на інші області, починаючи із зборони таким людям створювати рекламу на платформі соцмережі.

Також повідомляється, що Facebook інвестує $7,5 млн в удосконалення технології аналізу зображень і відео. До цього компанія просто видаляла заборонений контент і блокувала акаунти.

Нагадаємо: в результаті теракту 15 березня у двох мечетях загинули 50 осіб. 42 з них було застрелено в мечеті Масджид-ан-Нур в центрі Крайстчерча, ще 7 – у мечеті на авеню Лінвуд. Поранення отримали 48 осіб. Один з поранених помер у лікарні. Обидві мечеті знаходяться на відстані 5 км одна від одної.

Нападник – 28-річний австралієць Брентон Таррент –  ще до розстрілу людей пояснив у соцмережі, чому скоїв теракт. За його словами, він захищав «свою землю» від мігрантів.

Як повідомлялось, Facebook заявила, що видалила більше 1,5 мільйона відео з терактом в Новій Зеландії, на якому підозрюваний записував все, що відбувається на екшн-камеру GoPro і транслював його в соцмережі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті