WOG, ОККО та SOCAR оскаржуватимуть рішення АМКУ про штраф на понад 77 млн грн

WOG, ОККО та SOCAR оскаржуватимуть рішення АМКУ про штраф на понад 77 млн грн

У WOG, коментуючи рішення АМКУ, зазначили, що компанія надавала комітету докази для спростування його позиції щодо узгоджених дій, однак комітет відмовив у задоволенні цього клопотання

WOG, ОККО та SOCAR оскаржуватимуть рішення АМКУ про штраф на понад 77 млн грн
Фото УНІАН

Мережі автозаправних станцій SOCAR і WOG мають намір оскаржити до суду рішення Антимонопольного комітету  щодо накладення на компанії штрафу в сумі 77 млн ​​грн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

SOCAR заявила, що в наразі на ринку України діє прозорий та публічний механізм ціноутворення на нафтопродукти для їх реалізації в роздрібній торгівлі, а сама компанія регулярно надає контролюючим органам відповідну інформацію, передбачену законодавством, а практики паралельного ціноутворення прийняті в багатьох країнах світу й не являють собою порушення законодавства.

У компанії визнали упередженим рішення комітету про накладення штрафу, аргументувавши таку позицію тим, що всі три оштрафовані мережі АЗС неодноразово зверталися до судів для оскарження інших рішень комітету з діяльності цих мереж на ринку нафтопродуктів.

 WOG, коментуючи рішення АМКУ, зазначила, що компанія надавала комітету докази для спростування його позиції щодо узгоджених дій, однак комітет відмовив у задоволенні цього клопотання.
«Що свідчить про те, що АМКУ не зацікавлений у вирішенні питання прямої цінової політики. Мережа АЗК WOG це рішення буде оскаржувати», – повідомили в компанії.

В ОККО заявили, що наразі поки не можуть коментувати конкретні подальші дії, оскільки ще не отримали тексту відповідного рішення АМКУ.

«Документи по остаточному рішенню комітету до нас ще не дійшли. Фахівці зараз вивчають матеріали справ, які розглядалися, і чекають текст документа. Тільки після цього будуть прийматися якісь рішення про подальші дії», – підкреслили в ОККО.

Вчора, 14 травня, АМКУ оштрафував WOG, ОККО та SOCAR на понад 77 млн. Компанії покарали за антиконкурентні узгоджені дії на ринку нафтопродуктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло