Судові рішення по ПриватБанку не мають значного впливу на його роботу – Самаріна

Судові рішення по ПриватБанку не мають значного впливу на його роботу – Самаріна

Після судових рішень фінустанова була змушена припинити бути донором на міжбанку

Судові рішення по ПриватБанку не мають значного впливу на його роботу – Самаріна
Фото: УНІАН

Останні рішення судів щодо ПриватБанку не мають значного впливу на роботу фінустанови, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Фінансовий директор банку Ганна Самаріна наголосила, що зараз банк не відчуває проблем. Ситуація унормувалася й повернулися кошти, які клієнти знімали у банкоматах 18–19 квітня, коли піковий обсяг зняття коштів становив 3 млрд грн за добу.

При цьому вона зазначила, що ПриватБанк є системним банком та будь-яка індивідуальна дія ззовні стосовно банку може вплинути на всю банківську систему.

Після судових рішень по ПриватБанку фінстанова була змушена припинити бути донором на міжбанку.

«Ми в нормальній ситуації, скоріш за все є донором на міжбанку. У нас були невеликі ліміти, це винятково управління ліквідністю. До недавнього часу ми більше розміщували, ніж залучали кошти на міжбанку», – пояснила Самаріна.

За словами фіндиректора ПриватБанку, обов’язки фінстанови на 95% покриваються ліквідними активами, і банк без проблем справляється з коливаннями ресурсної  бази.

Нагадаємо: Україна ще раз націоналізує ПриватБанк, якщо буде потрібно. Коли банк повернуть екс-власникам, НБУ вилучить вкладені в нього кошти і він знову стане неплатоспроможним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло