ЄБРР оголосив тендер на купівлю 40 тролейбусів для Полтави

ЄБРР оголосив тендер на купівлю 40 тролейбусів для Полтави

Тендерні пропозиції повинні супроводжуватися тендерною заставою у розмірі 50 000 євро

ЄБРР оголосив тендер на купівлю 40 тролейбусів для Полтави
Фото: УНІАН

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) 14 травня 2019 року оголосив тендер на купівлю 40 тролейбусів для Полтави. Про це повідомляє Зміст.

Закупити повинні 40 двовісних 12-метрових тролейбусів з обов’язковим комплектом запасних запчастин та витратних матеріалів.

Також, учасник повинен мати успішний досвід подібних поставок тролейбусів або подібних моделей в кількості 30 одиниць протягом останніх 3 років.

Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися тендерною заставою у розмірі 50 000 євро або його еквівалентом в іншій конвертованій валюті, або у гривні по курсу НБУ. Тендери на контракти, які фінансуються за рахунок банку, відкриті для фірм з будь-якої країни. Заявки будуть прийматися до 27 червня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Київ планує отримати від ЄБРР 180 млн євро на закупівлю вагонів метро і ремонт інфраструктури. На закупівлю вагонів метро і трамваїв планується залучити 110 млн євро, на ремонт мосту метро та трамвайну інфраструктуру – 70 млн євро.

Нагадаємо: ЄБРР готовий збільшити суму інвестицій в українську економіку до $1 млрд. В ЄБРР вважають, що найголовніше для України – не лякати інвесторів, не приймати несподіваних економічних рішень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті