Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Слідом за Google ще 4 компанії призупинили співпрацю з Huawei

Слідом за Google ще 4 компанії призупинили співпрацю з Huawei

Ці радикальні дії можуть мати наслідки для всієї індустрії напівпровідників

Слідом за Google ще 4 компанії призупинили співпрацю з Huawei
фото Shutterstock

Ще 4 великі американські корпорації слідом за Google призупинили поставки критично важливого програмного забезпечення і компонентів для китайської Huawei Technologies, приєднавшись до жорстких заходів адміністрації Трампа, які спрямовані на те, щоб заблокувати найбільшу технологічну компанію Китаю, пише Bloomberg.

Виробники чіпів, в тому числі Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom, оголосили своїм співробітникам, що не постачатимуть свою продукцію Huawei до подальших розпоряджень, пише видання з посиланням на працівників компаній.

У п'ятницю адміністрація Трампа занесла в чорний список Huawei, яку вона звинувачує у шпигунстві на користь Пекіна, і пригрозила відключити його від програмного забезпечення США і напівпровідників, які необхідні для виробництва продуктів китайської компанії. Санкції також можуть порушити роботу американських виробників мікросхем, таких як Micron Technology, і уповільнити розгортання мереж 5G в усьому світі, в тому числі в Китаї, пише видання.

Це, в свою чергу, може зашкодити американським компаніям і спричинити хвилю наслідків у світовій індустрії напівпровідників. Intel є основним постачальником серверних чіпів для китайської компанії, Qualcomm надає їй процесори і модеми для багатьох своїх смартфонів, Xilinx продає програмовані чіпи, які використовуються в мережі, а Broadcom є постачальником комутаційних чіпів, ще одного ключового компонента в деяких типах мереж.

Представники виробників чіпів від коментарів відмовилися.

Напередні стало відомо, що корпорація Google вже призупинила співпрацю з Huawei по Android і Google Play через американські санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті