Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Колишній президент «Київстару» Чернишов увійшов до наглядової ради VoxUkraine

Колишній президент «Київстару» Чернишов увійшов до наглядової ради VoxUkraine

Чернишов повідомив, що за роботу в цій організації не отримуватиме грошей

Колишній президент «Київстару» Чернишов увійшов до наглядової ради VoxUkraine
Петро Чернишов
Фото: Уніан

Колишній президент мобільного оператора «Київстар» Петро Чернишов увійшов до складу наглядової ради VoxUkraine. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву Чернишова на сторінці в Facebook.

«Я увійшов до наглядової ради дуже мною шанованої організації – VoxUkraine. Ця некомерційна аналітична платформа була заснована на хвилі піднесення в 2014 році. Мета організації і тоді і зараз ... – підвищувати якість економічної дискусії в Україні», – написав Чернишов.

За його словами, він поділяє думку про те, що освіта і підвищення рівня загальної економічної грамотності призведе до позитивних змін в економіці.

«Мій особистий виклик як члена наглядової ради – внести вагомий внесок у стратегічний розвиток VoxUkraine. За роботу в цій організації я, зрозуміло, не отримую грошей. Мені просто цікаво. Також я впевнений, що 22 роки мого успішного управлінського досвіду в цьому дуже допоможуть», – заявив екс-керівник «Київстару».

VoxUkraine – незалежна аналітична платформа, заснована після Революції гідності в 2014 році групою економістів і юристів, які працюють в Україні і за кордоном. Вона публікує економічний онлайн-журнал, а також розвиває кілька освітніх проектів. З кінця 2015 року VoxUkraine зареєстрована як громадська організація.

Раніше Mind писав, що VEON оголосив про призначення президента «Київстар».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті