ФГВФО повторно виставить на продаж пул активів Дельта Банку за 4,8 млн грн

ФГВФО повторно виставить на продаж пул активів Дельта Банку за 4,8 млн грн

Деякі активи перебувають у заставі НБУ та УкрексімБанку

ФГВФО повторно виставить на продаж пул активів Дельта Банку за 4,8 млн грн
Фото: Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставить 24 травня 2019 року на повторний аукціон пул активів АТ «Дельта Банк» балансовою вартістю 4 845 892,85 грн, більшу частину якого становлять права вимоги за кредитами юридичним особам (15 шт), майнові права за кредитними договорами (7 шт), дебіторська заборгованість, йдеться у повідомленні на сайті Фонду.

Деякі активи перебувають у заставі Національного банку України й АТ «УкрексімБанк».

У забезпеченні за кредитами – привабливі об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, розташовані в Одеській області, зокрема: 39 000 кв.м промислової нерухомості; діючий масложировий виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до під'їзної залізничної колії та морського транспортного порту; 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножиркомбінату, де передбачалось будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу.

Крім того, на продаж виставлено діючий олійножиркомбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу. Об’єкт розташовано поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни протягом дня.

Аукціон розпочинається 24 травня 2019 року у проміжок часу з 9-30 до 10-00.

Кінцевий термін прийняття заяв: 24 травня 2019 року до 16:00

Усі зацікавлені сторони повинні подати свою реєстраційну інформацію відповідно до наданих вимог через веб-сторінку www.debtx.com завчасно з метою належного опрацювання такої інформації та її підтвердження.

Раніше, у січні 2019 року  ФГВФО не зміг продати активи Дельта Банку з 80% дисконтом на «голландських» аукціонах.

Нагадаємо: надходження до банків-банкрутів перевищили 8,5 млрд грн за 2018 рік. Лідер за сумою зібраних грошей від продажу активів – Дельта Банк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло