Захворіло у світі
5,439,559
Померло у світі
345,589
Вилікувалось у світі
2,185,696
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
США ввели санкції проти конструкторського бюро, заводу та навчального військового центру РФ

США ввели санкції проти конструкторського бюро, заводу та навчального військового центру РФ

Ці заклади порушили американське законодавство щодо нерозповсюдження зброї масового ураження

США ввели санкції проти конструкторського бюро, заводу та навчального військового центру РФ
фото flickr.com

Держдепартамент США ввів санкції у відношенні двох російських підприємств і військового навчального центру з Гатчини за порушення американського законодавства щодо нерозповсюдження зброї масового знищення в відношенні Ірану, КНДР і Сирії. Відомство розмістило відповідний документ на сайті Федерального реєстру, передає «РБК».

У чорному списку фігурує навчальний центр зенітних ракетних військ в Гатчині, Тульське конструкторське бюро приладобудування і московський завод «Авангард».

Йдеться про порушення закону про нерозповсюдження зброї масового знищення щодо Ірану, Сирії та Північної Кореї (INKSNA).

INKSNA забороняє країнам поставляти в Іран, Північну Корею та Сирію товари, послуги та технології, які перераховуються в міжнародних «контрольних списках» (наприклад, в Конвенції по забороні хімічної зброї та інших подібних). Також забороняється співробітництво, яке призведе до стимулювання в цих країни програм розробки зброї масового ураження або балістичних ракет.

Нагадаємо: в день інавгурації президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками адміністрації та Конгресу США і попросив їх і надалі посилювати санкції щодо Росії.

Днями США ввели санкції проти чеченського спецзагону «Терек» і п'яти осіб, троє з яких є громадянами Росії, через звинувачення у порушенні прав людини, зокрема позасудові страти й тортури представників ЛГБТ-спільноти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті