Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Зеленський закликав США посилити санкції проти Росії

Зеленський закликав США посилити санкції проти Росії

Реформи проводитимуться не після припинення вогню на Донбасі, а паралельно

Зеленський закликав США посилити санкції проти Росії
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський в день інавгурації зустрівся з представниками адміністрації та Конгресу США і попросив їх і надалі посилювати санкції щодо Росії, повідомляє прес-служба глави держави.

Від американської сторони в зустрічі взяли участь міністр енергетики США Рік Перрі, спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, сенатор США Рон Джонсон.

«США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все у подоланні агресії Росії. Самостійно здолати російську агресію на Донбасі та в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога. Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ», – наголосив президент.

Зеленський пообіцяв, попри війну на Донбасі, втілювати в життя реформи в усіх галузях: «У нас є дуже гарний приклад – це ваша країна. Реформування України в цілому, в усіх галузях, відбуватиметься не після припинення вогню на Донбасі, а паралельно. Бо нам це потрібно. Ми хочемо стати європейською країною щодо цінностей і прозорості», – зазначив президент.

Глава держави також підкреслив важливість подальшої комплексної розбудови українсько-американського стратегічного партнерства, насамперед, шляхом реалізації взаємовигідних програм співпраці в енергетичній сфері та у сфері безпеки.

Зеленський подякував президенту США Дональду Трампу за привітання та висловив сподівання на зустріч найближчим часом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті