Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Російська сторона прокоментувала ідею Зеленського про референдум щодо переговорів із РФ

Російська сторона прокоментувала ідею Зеленського про референдум щодо переговорів із РФ

Російський сенатор Пушков вважає, що цей референдум має на меті «убезпечити Зеленського від докорів у зраді з боку радикалів і Порошенка»

Російська сторона прокоментувала ідею Зеленського про референдум щодо переговорів із РФ
фото pixabay.com

Новий глава Адміністрації президента України Андрій Богдан повідомив про наміри Володимира Зеленського провести референдум, під час якого громадяни зможуть вибрати формат переговорів із РФ. Очільник комісії Ради Федерації з інформаційної політики Олексій Пушков у своєму твіттер-акаунті наголосив, що в переговорах беруть участь обидві сторони, тому було б логічним спитати й РФ.

На його переконання, «ідея винести на референдум питання про перемовини з Росією покликана убезпечити Зеленського від докорів у зраді з боку радикалів та Порошенка і Ко».

«Проголосують «за» – народ захотів. Інше питання, що не тільки народ України, а й Росія повинна дати згоду на переговори», – додав Пушков.

Нагадаємо: напередодні, 21 травня, президент Володимир Зеленський призначив головою адміністрації президента юриста Андрія Богдана, який раніше був позаштатним радником бізнесмена Ігоря Коломойського.

За кілька хвилин після призначення Богдан з’явився в ефірі одного з політичних ток-шоу та розповів про плани Зеленського ініціювати референдум із питання переговорного процесу між Україною та Росією. Крім того, він розповів і про інші напрями діяльності команди новообраного президента, зокрема про ціни на газ та розпуск ВР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті