Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Зеленський призначив адвоката Коломойського главою Адміністрації президента

Зеленський призначив адвоката Коломойського главою Адміністрації президента

Президент також зробив ще низку інших кадрових призначень своєї адміністрації

Зеленський призначив адвоката Коломойського главою Адміністрації президента
Андрій Богдан
Фото: УНІАН

Новообраний президент Володимир Зеленський призначив головою адміністрації президента юриста Андрія Богдана, який раніше був позаштатним радником бізнесмена Ігоря Коломойського.

Відповідний указ №304/2019 розміщено на сайті президента у вівторок.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Андрій Богдан (1976 року народження) є уродженцем Львову, має вищу юридичну освіту та звання заслуженого юриста України (2007 року).

Працював в адвокатській компанії «Правіс» і помічником судді Київського апеляційного суду, в 2004 році став партнером в адвокатській фірмі «Пукшин і партнери». У 2007 став керуючим партнером адвокатської фірми «Юридичні радники» (пізніше знову «Пукшин і партнери»). У 2007 році балотувався до Верховної Ради за списками блоку «Наша Україна – Народна самооборона», а також в 2014 році – за списками партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» (№74 списку, але партія скасувала його реєстрацію в якості кандидата).

З 2007 по 2010 роки працював заступником міністра юстиції України, заступником міністра Кабінету міністрів (2010-2011), урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики (2013-2014), був позаштатним радником бізнесмена Ігоря Коломойського.

З початку президентської кампанії 2019 року Богдан став юридичним радником кампанії кандидата на пост глави держави Зеленського.

Нагадаємо: раніше Богдан просив громадськість не сприймати його як офіційного спікера Зеленського і підтверджував, що є адвокатом Коломойського. 

Крім того, Зеленський зробив ще низку кадрових призначень. 

Так, він призначив Шефіра Сергія першим помічником президента України і помічником президента Андрія Єрамака.

Також Зеленський призначив Сергія Трофімова Першим заступником глави АП, та заступниками глави АП Юрія Костюка, Руслана Рябошапку,  Олену Зеркаль, Кирила Тимошенка.

Крім того, Радником президента України – представником президента України у Верховній Раді України призначено Руслана Стефанчука. Позаштатним радником став Михайло Федоров.

Нагадаємо: сьогодні Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради та про призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня 2019 року.

У той же час, народні депутати мають зібратись на позачергове пленарне засідання у середу 22 травня для затвердження змін у закон про вибори народних депутатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті