Розпуск Верховної Ради може вплинути на продовження програми з МВФ – Саєнко

Розпуск Верховної Ради може вплинути на продовження програми з МВФ – Саєнко

Раніше міністр Кабміну заявив про припинення місії Фонду в Україні

Розпуск Верховної Ради може вплинути на продовження програми з МВФ – Саєнко
Фото УНІАН

Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко дезавуював свою заяву щодо припинення місії Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Вони не зупинили місію. Питаннями співробітництва з МВФ займається Мінфін. Зараз інформації, що вони припинили місію і поїхали, поки немає», – повідомив він.

«Однак розпуск Верховної Ради може вплинути на продовження програми з МВФ», – зазначив Саєнко.

Раніше міністр Кабміну заявив про припинення місії Фонду в Україні.

А наступного тижня з представниками місії МВФ зустрінеться президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, місія МВФ прибула в Україну 21 травня цього року. 

Тоді експерти припустили, що робота місії та ймовірність ухвалення нею позитивного рішення можуть зіткнутися з додатковими труднощами. Вони можуть бути викликані тим, що президент Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради та запропонував уряду піти у відставку. Також прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про свою відставку з 22 травня.

Нова програма співпраці між Україною та МВФ у рамках механізму stand-by була затверджена 19 грудня 2018 року. Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR2,8 млрд, або приблизно $3,9 млрд. При цьому SDR1 млрд (майже $1,4 млрд) надано відразу, а решту коштів мали виділяти за підсумками піврічних переглядів програми у 2019 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло