Реакція інвесторів на перші призначення Зеленського є негативною – глава Dragon Капітал

Реакція інвесторів на перші призначення Зеленського є негативною – глава Dragon Капітал

Експерт зробив такий висновок, виходячи з реакції інвесторів на єврооблігації і на українську гривню

Реакція інвесторів на перші призначення Зеленського є негативною – глава Dragon Капітал
Фото: Уніан

Інвестори негативно сприйняли перші призначення президента Володимира Зеленського. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву президента Європейської бізнес асоціації, голови інвесткомпанії Dragon Capital Томаша Фіали на форумі «Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства», організованому реанімаційним пакетом реформ в Києві.

«На жаль, інвестори – по реакціях на єврооблігації і на українську гривню – відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна»,– сказав він.

«Ми дуже сподіваємося, що глава Адміністрації президента направить свої зусилля в правильне русло. Але є певний скепсис щодо і його трек-рекорду, і його близькості до одного з олігархів в країні», – додав Фіала.

Він також зазначив, що раніше озвучені Зеленським імена радників з економічних реформ, а саме екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і екс-глави Мінфіну Олександра Данилюка, не фігурують серед перших призначень.

За словами Фіали, поки незрозуміло, хто в Адміністрації президента буде відповідати за роботу з бізнесом або за економічну політику.

Раніше Mind писав, що Зеленський призначив адвоката Коломойського главою Адміністрації президента.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло