КМДА: на Броварський проспект очікує капітальний ремонт

КМДА: на Броварський проспект очікує капітальний ремонт

Буде відремонтовано частину проспекту від Лівобережної площі до шляхопроводу вулиці Кіото

КМДА: на Броварський проспект очікує капітальний ремонт
Фото: УНІАН

Столичний Броварський проспект від Лівобережної площі до шляхопроводу вулиці Кіото капітально відремонтують, йдеться у повідомленні на сайти Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Відповідний робочий проект затверджено розпорядженням КМДА № 913 із урахуванням експертного звіту ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція».

Зокрема, проектом передбачено капітальний ремонт проїжджої частини, капітальний ремонт тротуарів, будівництво велосипедної доріжки, влаштування сучасного освітлення, ремонт та будівництво дощової каналізації, благоустрій прилеглої території.

Розрахункова швидкість цієї магістральної вулиці районного значення із 6-8 смугами руху в обох напрямках – 80 км/год. Здійснити роботи заплановано за 13 місяців.

Фінансування капітального ремонту Броварського проспекту здійснюватиметься відповідно до столичного бюджету та Програм економічного і соціального розвитку Києва на відповідні роки.

Нагадаємо: АМКУ викрив змову двох компаній «Укрбуду» на тендері з реконструкції Шулявського мосту. Під час двох тендерів «Укрбуд» порушив антимонопольне законодавство сумарно на 3 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло