«Нафтогаз» знизить ціну на газ у червні для промислових споживачів

«Нафтогаз» знизить ціну на газ у червні для промислових споживачів

У порівнянні з цінами на травень 2019 року, у червні ціни зменшено на 7,6-7,9%.

«Нафтогаз» знизить ціну на газ у червні для промислових споживачів
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 червня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. У порівнянні з цінами на травень 2019 року, у червні ціни зменшено на 7,6-7,9%. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України». 

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 5803– 6423грн/1000 куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування). При умові використання від 50 000 куб. м газу та за відсутності заборгованості перед компанією ціна змінюється залежно від способу оплати:

У разі  оплати до періоду постачання газу ціна газу становить  5803 грн (6963,6 грн з ПДВ).

Протягом або після періоду постачання газу – 6423 грн (7707,6 з ПДВ), якщо місячні обсяги використання природного газу до 50 000 куб.м включно – 6423 грн (7707,6 грн з ПДВ).

Ціни діють для  промислових споживачів, що не підпадають під дію положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу № 867 від 19 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» підвищує ціну на газ для населення на 380 грн. На червень ціну буде збільшено на 4,6%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті