Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Медведчук не представлятиме Україну на переговорах по Донбасу

Медведчук не представлятиме Україну на переговорах по Донбасу

Позиція Зеленського заважатиме плану Медведчука надати автономію Донбасу

Медведчук не представлятиме Україну на переговорах по Донбасу
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

Глава політичної ради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медвечук в інтерв'ю газеті «Взгляд» повідомив, що не братиме участі в міжнародних переговорах по Донбасу при новому президенті України Володимирі Зеленському, передає «Коммерсант».

«Позиція пана Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить моєму мирному плану, який передбачає автономію для цих територій», – заявив пан Медвечук.

За його словами, на рішення вийти з переговорів по Донбасу вплинуло не тільки те, що його партія «знаходиться до нього (Володимира Зеленського – Mind) в опозиції з моменту його обрання», а й у розбіжності в позиціях з принципових питань. Так, на думку пана Медведчука, нинішній президент України виступає проти особливого статусу для Донбасу і проти амністії для громадян України, які живуть на непідконтрольних територіях.

Раніше глава адміністрації президента України Андрій Богдан заявляв, що Київ не бачить Віктора Медведчука в якості представника України на переговорах з Росією.

У свою чергу Путін не виключає можливості переговорів з Зеленським стосовно війни на Донбасі, але на його думку  єдиний можливий сценарій – виконання Мінських угод.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті