TE Connectivity вирішила закрити завод кабельної продукції у Івано-Франківську

TE Connectivity вирішила закрити завод кабельної продукції у Івано-Франківську

Підприємство має близько 800 співробітникі

TE Connectivity вирішила закрити завод кабельної продукції у Івано-Франківську
Фото: pixabay,com

Компанія TE Connectivity, виробник електронних компонентів для різних галузей промисловості, вирішила до кінця 2019 року закрити свій завод «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» в Івано-Франківську, який більше 10 років випускав кабельну продукцію для провідних автомобільних брендів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

TE Connectivity вирішила припинити основну виробничу діяльність у Івано-Франківську заради підтримання конкурентоспроможності та стабільної роботи компанії у регіонах Європи, Ближнього Сходу та Африки (ЕМЕА) та оптимізації з цією метою ланцюгів поставок і більш ефективної логістики у цих регіонах.

Компанія також сповістила, що, оскільки рішення про припинення виробничої діяльності прийнято з ціллю оптимізації виробництва та логістики, вона переносить потужності(обладнання, інструменти, процеси та продукцію) у ряд інших країн, але не уточнювала, в які саме.

Підприємство має близько 800 співробітників, а повне закінчення виробництва планується здійснити у декілька етапів та завершити до кінця року.

Компанія TE Connectivity відмітила, що в рамках її стратегії очікується, що заплановані зміни підвищать операційну ефективність та посилять конкурентоспроможність на авторинку.

ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» зареєстровано у 2006 році, а перша черга заводу почала роботу у 2008 році.

Чистий прибуток української компанії у 2017 році склав 243,8 млн грн (у 2016 – 164,5 млн грн), чистий прибуток – 42,65 млн грн.

Раніше повідомлялося, що американська Jabil Circuit будує в Україні другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки. Замовниками першого українського заводу є Cardo, Gilat, Nokia, Velux, Unify, Nespresso, Ceragon,Teletec, Adtran.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті