Світовий банк надав Україні $200 млн кредиту на розвиток малого та середнього фермерства

Світовий банк надав Україні $200 млн кредиту на розвиток малого та середнього фермерства

Розвиток агропромисловісті, особливо малих та середніх фермерських господарств, сприятиме економічній стабілізації України

Світовий банк надав Україні $200 млн кредиту на розвиток малого та середнього фермерства
Фото: Shutterstock

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні кредиту в розмірі $200 млн для стимулювання розвитку малого та середнього фермерства. Про це повідомляє прес-служба представництва Світового банку в Україні.

Програма сприятиме розвитку транскордонної торгівлі та виконанню вимог, установлених на найважливіших для України ринках експортної продукції: зокрема, в Європейському союзі, Китаї, країнах – учасницях Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, США та Канаді.

Програма має забезпечити модернізацію галузевої політики заради розширення доступу до основних ресурсів для виробництва сільськогосподарської продукції через підвищення ефективності та зміцнення адресності чинних програм державної підтримки сільського господарства, поліпшення прозорості на ринку й завершення реєстрації державних земель, а також посилення захисту прав на землю шляхом підвищення обізнаності власників і користувачів і забезпечення цих прав.

«Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі. Підвищення продуктивності сільського господарства на 30 % могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4 %», – повідомив директор Світового банку в справах Білорусі, Молдови й України Сату Кахконен.

З травня 2014 року Група Світового банку надала Україні $5,6 млрд у формі чотирьох позик у рамках політики розвитку та семи інвестиційних позик, а також гарантію оплати газу в розмірі $500 млн і гарантію на підтримку державної політики в розмірі $750 млн. 

Раніше повідомлялося, що Світовий банк підтвердив прогноз зростання ВВП України на рівні 2,7% цьогоріч.

Нагадаємо: IFC виділить $2,6 млн на розвиток молочної галузі в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті