Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Huawei заступилась за Apple в Китаї

Huawei заступилась за Apple в Китаї

Керівництво Huawei проти того, щоб Пекін вживав заходів проти американської Apple у відповідь на рішення США внести цю китайську телекомунікаційну компанію в чорний список

Huawei заступилась за Apple в Китаї

Президент і засновник китайської компанії Huawei Жень Чженфей попросив не блокувати в КНР продукцію свого американського конкурента – корпорації Apple. Про це він заявив Bloomberg.

«По-перше, цього не станеться. А по-друге, якщо це станеться, я буду першим, хто виступить проти », – підкреслив Чженфей, назвавши Apple своїм учителем. -Будучи студентом, навіщо мені йти проти вчителя? Ніколи », – сказав він.

Нагадаємо: президент Трамп цього місяця вніс Huawei до чорного списку. Цьому передувало підписання американським главою держави  указу про введення в країні надзвичайного стану для забезпечення безпеки інформаційної та комунікаційної інфраструктури країни. Після цього про припинення співпраці з китайською компанією оголосили Google та виробники чипів Intel, Qualcomm, Broadcom і Xiling.

На тлі такого розвитку подій, експерти спрогнозували,що Китай може піти на аналогічні кроки стосовного американських компаній.

Втім,не зважаючи на заборону, президент Huawei заявив виданню,що компанія або збільшить власні поставки чипів,або знайде інші альтернативи, щоб зберегти  своє лідерство у виробництві смартфонів та 5G. Він також наголосив,що протягом багатьох років компанія розробляла власні чипі, які зараз використовує у багатьох своїх смартфонах. Більш того, китайський гігант займається розробкою власного програмного забезпечення. Однак Жень Чженфей не змін дати конкретної відповіді на питання, як швидко його бізнес зможе зробити всі необхідні внутрішні заміни.

Втім Huawei заявила,що має достатню кількість мікросхем та інших життєво важливих компонентів, щоб підтримувати свою діяльність  протягом як мінімум трьох місяців.

Видання наголошує, що бізнесмену довелось пройти шлях від відлюдника до однієї з центральних фігур конфлікту між Вашингтоном та Пекіном. 74-мільярлдер вийшов з віртуального усамітнення після арешту його доньки та фінансового директора Huawei Мен Ванчжоу. Ще в січні він сказав, що коли дві найбільші економіки світу борються за лідерство, на їхньому шляху нічого не виживе.  

Як повідомлялось, минулого тижня Трамп сказав,що Huawei можк стати учасником торгової угоди між США та КНР, що викликало чутки,що китайська компанія може стати розмінною монетою у суперечці. Але президент Huawei  сказав,що він не політик і не розуміює яким чином його компанія причетна до угод між країнами.

Компанія Huawei сьогодні генерує більше продажів, ніж інтернет-гіганти Alibaba Group Holding та Tencent Holdings разом узяті. В 2018 Huawei обігнала Apple за продажами смартфонів.

Президент Huawei, який заснував свою компанію в 1987 році сказав, що вона зробить усе можливе, щоб вижити  та навіть більше,вона «ігноруватиме весь шум і робити свій бізнес якомога кращим».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті