САП оголосила Омеляну обвинувальний акт

САП оголосила Омеляну обвинувальний акт

Йдеться про засідання у справі про обвинувачення міністра за ст. 366-1 КК України («Декларування недостовірної інформації»)

САП оголосила Омеляну обвинувальний акт
Володимир Омелян
Фото: УНІАН

У Солом’янському районному суді Києва відбулося чергове судове засідання у справі про обвинувачення міністра інфраструктури України Володимира Омеляна за ст. 366-1 КК України («Декларування недостовірної інформації»). Про це повідомляє прес-служба Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП).

На засіданні прокурор САП оголосив обвинувальний акт. Крім того, суд визначив порядок та обсяг дослідження доказів.

Наступне засідання заплановане на 23 серпня 2019 року.

У СПРАВІ ПРО ОБВИНУВАЧЕННЯ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ У НЕДОСТОВІРНОМУ ДЕКЛАРУВАННІ ОГОЛОШЕНО ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ 27...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Понеділок, 27 травня 2019 р.

Нагадаємо: Омеляну було оголошено про підозру в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації 13 вересня 2018 року, однак Омелян звинувачення спростував.

Далі було повідомлено, що прокуратура вимагала від суду встановити запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 млн грн. Прокуратура вважала, що інші заходи не могли стати гарантією належної процесуальної поведінки міністра.

Пізніше Солом'янський райсуд Києва закритим рішенням арештував майно Омеляна. Сам міністр повідомив, що  ще не знає всіх деталей арешту власного майна, адже дізнався про це з новин.

Раніше повідомлялося, що за минулий рік Омелян задекларував майже 1,5 млн грн доходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті