Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
ТАСкомбанк випустив перші облігації за стандартами ЄС

ТАСкомбанк випустив перші облігації за стандартами ЄС

Облігації серій G і H були випущені обсягом по 100 млн грн кожна серія, термін обігу яких 5 і 10 років відповідно

ТАСкомбанк випустив перші облігації за стандартами ЄС
Фото: Shutterstock

27 травня 2019 року ТАСкомбанк спільно з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) провів прес-конференцію про випуск банком перших в Україні облігацій за стандартами ЄС. Про це повідомляє прес-служба ТАСкомбанку.

НКЦПФР зареєструвала облігації, які стали першими емісіями корпоративних облігацій українського емітента за новими правилами, адаптованими до стандартів ЄС 18 квітня 2019 року.

Облігації серій G і H були випущені обсягом по 100 млн грн кожна серія, термін обігу яких 5 і 10 років відповідно. По облігаціях передбачена щорічна оферта (можливість дострокового викупу). Номінальна ставка на перший рік обігу облігацій встановлена ​​в розмірі 18% річних із щорічним переглядом на рівні не менше 1/2 облікової ставки НБУ.

«Це знакова для ринку подія. Ми кілька місяців працювали з емітентом у тісній взаємодії для оформлення випуску у відповідності зі строгими європейськими стандартами. Проспект облігацій дає потенційному інвестору, навіть без спеціалізованої кваліфікації, достатнє уявлення про деталі емісії, щоб прийняти самостійне і, особливо важливо, обґрунтоване рішення. Нові вимоги зроблять ринок цінних паперів в Україні більш прозорим, а значить, більш безпечним для інвестора», – зазначив Максим Лібанов, член НКЦПФР.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 лютого 2019 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк займав 15-е місце (18,09 млрд грн) серед 77 діючих банків.

Про актуальну ситуацію на банківському ринку України читайте а Рейтингу банків-2019 від Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті