Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
ЖК «Чайка» вночі 29 травня захопили рейдери

ЖК «Чайка» вночі 29 травня захопили рейдери

Поліція вже відкрила кримінальне провадження

ЖК «Чайка» вночі 29 травня захопили рейдери
Фото: УНІАН

Житловий комплекс «Чайка» у передмісті Києва, де проживає близько 16 000 осіб, вночі 29 травня 2019 року захопили невідомі особи спортивної статури.  Про це повідомляє УНІАН

Як розповіли у девелоперській компанії «ОМОКС» (забудовник ЖК), близько 2-х годин ночі приблизно 100 чоловік заблокували паркінг та в’їздні групи. Блокаду вдалося зняти лише за допомогою спеціальних підрозділів поліції.

«Вони сказали, що змінився директор «ОМОКСа» та змінюють охорону, а потім перекрили в’їзди.  Офіс та котельна охороняються спецпідрозділами поліції, вони й викликали їх», – розповів керуючий власник «ОМОКСа» Олексій Кулагін. За його словами, цей інцидент – «продовження терору, що триває два роки».

«Спочатку вони разом з СБУ працювали. Коли не змогли нічого «довести» – заблокували рахунки та майно компанії. Незаконно, про що вже є рішення суду. Розпочато кримінальну справу у Державному бюро розслідувань (ДБР) проти чиновників, судді та тих осіб, які платили хабарі за прийняття незаконного рішення… Вчора вони перереєстрували підприємство у «чорного» реєстратора. Поліція поїхала за адресою «перереєстрації», і виявилося, що адреса фіктивна, реєстратора такого нема», – пояснив Кулагін.

Згідно з документами, що надали рейдери, новим «директором» компанії став охоронець їхнього колишнього партнера. «Внесли якийсь внесок, якого ми поки не бачимо: збільшили на себе уставний фонд компанії на 208 млн, та таким чином начебто збільшили свою долю. У реєстратора, що є фіктивним», – додав власник.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження. Кулагін підкреслив, що власники комплексу співробітничають з правоохоронними органами.

Також він додав, що жителям «Чайки» не варто перейматися, оскільки їх безпеку оберігають підрозділи патрульної поліції, а сама ситуація перейшла у юридичну площину.

Нагадаємо: рейдери  у 2018 році захопили агрогосподарство в Харківській області. На підставі підроблених документів було внесено зміни до держреєстру щодо власника господарства та його назви.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті