Виручка провідних світових інвестиційних банків впала вперше за три квартали

Виручка провідних світових інвестиційних банків впала вперше за три квартали

Експерти проаналізували показники 12 найбільших інвестбанків світу, серед яких Goldman Sachs, Morgan Stanley, Deutsche Bank та інші

Виручка провідних світових інвестиційних банків впала вперше за три квартали
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Виручка 12 найбільших інвестиційних банків світу в січні – березні впала на 11% після підвищення впродовж двох попередніх кварталів поспіль і склала $39,1 млрд. Про це йдеться в дослідженні аналітичної компанії Coalition, передає Інтерфакс-Україна.

Сукупний дохід від операцій з сировиною склав $1,2 млрд, збільшившись на 6% порівняно з січнем – березнем 2018 року, в основному завдяки нафтовому сектору.

Разом з цим у цілому виручка банків від операцій з активами з фіксованою прибутковістю на валютному і сировинному ринках (FICC) зменшилася на 6% – до $18,8 млрд.

Доходи від торгівлі акціями та похідними інструментами минулого кварталу впали на 21%, склавши $10,9 млрд. Це було обумовлено, зокрема, зниженням обсягу торгів у EMEA і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Coalition включає в число найбільших інвестбанків світу Goldman Sachs, JPMorgan Chase & Co., Citigroup Inc., Bank of America Merrill Lynch, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Barclays, Credit Suisse, UBS, HSBC Bank Plc, BNP Paribas, Societe Generale. Під час цього аналізу не враховувались великі австралійські та канадські банки і фінансові компанії країн з економікою, що розвивається, які вирізняються значним обсягом операцій з сировиною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло