Захворіло у світі
962,977 осіб
Померло у світі
49,180 осіб
Вилікувалось у світі
202,935 осіб
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Кабмін оголосив конкурс на посаду глави правління ДПЗКУ

Кабмін оголосив конкурс на посаду глави правління ДПЗКУ

Заяви на участь в конкурсі приймаються з 30 травня до 14 червня 2019 року

Кабмін оголосив конкурс на посаду глави правління ДПЗКУ
Фото: pixabay

Кабінет міністрів оголосив конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ), передає видання «Порти України» із посиланням на інформацію Кабінету міністрів.

Заяви на участь в конкурсі приймаються з 30 травня до 14 червня 2019 року. Для проведення конкурсу найнята міжнародна компанія з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search.

Серед вимог до кандидата на посаду – наявність не менше п'яти років досвіду управління великими компаніями (середня чисельність працівників за звітний період перевищує 1 000 осіб і (або) річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 млн євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку) на вищих керівних посадах.

Як зазначається, перевагою при відборі кандидата буде наявність досвіду роботи в аграрній галузі, в міжнародних компаніях і на міжнародних ринках, з іноземними фінансовими установами по обслуговуванню зовнішніх запозичень і (або) реструктуризації міжнародних фінансових зобов'язань, досвід управління трансформаційними процесами і складними проектами, наявність ступеня МВА.

У січні 2018 року Кабмін призначив виконуючим обов'язки голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Ірину Марченко, яка раніше займала керівні посади в групі компаній «Авангард».

ДПЗКУ (створена Кабінетом міністрів у 2010 році) займається зберіганням, переробкою та експортом зернових. Закуповує зернові культури (пшеницю, ячмінь, кукурудзу, жито, овес, сою, гречку) за форвардними і спотовими програмами по всій Україні. Перевезення зерна забезпечують 8 авто- і 15 залізничних компаній-експедиторів. Зернові приймають 55 філій (316 елеваторів) сумарною потужністю зберігання 3,75 млн тонн. Корпорація володіє зерновим терміналом в Одеському морському порту і портових елеватором в Миколаївському морському порту сумарною річною потужністю перевалки зернових близько 2,75 млн тонн. Штат корпорації – близько 5 000 співробітників.

Держкорпорація у 2018 році збільшила дохід в порівнянні з 2017 роком на 1,6% – до 10,58 млрд грн. Чистий збиток зріс на 7,3% – до 1,5 млрд грн.

Нагадаємо: ДПЗКУ у 2019 році планує витратити на капітальні інвестиції 179,8 млн грн, що допоможе збільшити виробництво борошна на 15%, або до 26 000 тонн на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію