Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
«Нібулон» протягом найближчих років планує побудувати зерновий термінал в Єгипті

«Нібулон» протягом найближчих років планує побудувати зерновий термінал в Єгипті

До компанії вже звернулися представники ще двох країн щодо будівництва таких терміналів

«Нібулон» протягом найближчих років планує побудувати зерновий термінал в Єгипті
Фото: Shutterstock

Українська компанія «Нібулон» планує протягом найближчих декількох років інвестувати в економіку Єгипту, зокрема, побудувавши зерновий термінал в одному з портів цієї країни, передає ЦТС.

Про це сьогодні в Одесі на Ukrainian Ports Forum 2019 розповів заступник генерального директора компанії Володимир Клименко і  додав, що до «Нібулон» вже звернулися представники ще двох країн щодо будівництва таких терміналів.

«Ми інвестуємо в економіку Єгипту. Ведеться велика підготовча робота на всіх рівнях. У наступному році будемо займатися реалізацією цієї інвестиційної програми. Наше завдання – в найближчі 5 років побудувати портовий термінал в Єгипті на річці Ніл аналогічно, як ми це робимо в Україні. Крім того, до нас звернулися ще дві держави (саме держави, а не приватний бізнес) з питання будівництва таких же проектів», – пояснив він.

Як нагадує видання, ще в 2013 році міністр сільського господарства Єгипту заявив, що українська компанія буде запрошена для відродження вантажного судноплавства на Нілі. Єгипетську сторону тоді зацікавили можливості з будівництва елеваторів і флоту для перевезення зернових по Нілу.

Влітку 2018 року міністр постачання Єгипту анонсував, що українська компанія має намір інвестувати $2 млрд в будівництво зернових терміналів в дельті Нілу в Єгипті, а також барж для експлуатації в цьому регіоні.

Повідомлялося, що зерносховища планують звести в портах Думьят і Олександрія. Також йшлося про будівництво 20 несамохідних суден для транспортування зернових вантажопідйомністю 2 000 тонн кожне.

Нагадаємо: наприкінці травня «Нібулон» спустив на воду найбільше в історії незалежної України 140-метрове судно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті