Держдума Росії замовила аналіз збитків Криму від політики України

Держдума Росії замовила аналіз збитків Криму від політики України

Початкову вартість експертно-аналітичного дослідження оцінили в 10 млн руб

Держдума Росії замовила аналіз збитків Криму від політики України
Фото: УНІАН

Держдума Росії замовила дослідження з метою оцінити можливі збитки Криму, завдані діями української влади в період з 1991 по 2014 рік. Про це пишуть Ведомости з посиланням на портал держзакупівель.

Дослідження передбачає зіставлення соціально-економічного і законодавчого регулювання ключових сфер життя в Криму і Севастополі в період СРСР, у складі України та у складі Росії. Початкову вартість експертно-аналітичного дослідження оцінили в 10 млн руб.

Заявки прийматимуть до 27 червня. Виконавець дослідження буде обраний 11 липня за підсумками конкурсу.

Додамо, що в березні голова Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що Україну необхідно зобов'язати компенсувати втрати, які Крим поніс від політики України. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи ініціативу Володіна, відзначав, що в Кремлі таке питання не розглядали. Для оцінки збитків депутати створили спеціальну робочу групу. У квітні депутат Держдуми від Криму Андрій Козенко повідомив, що робоча група оцінює збиток більше, ніж в 1,5 трлн рублів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло