Lactalis купує італійського виробника сирів

Lactalis купує італійського виробника сирів

Покупка Nuova Castelli допоможе французькій компанії розшири свою присутність на італійському ринку

Lactalis купує італійського виробника сирів
фото www.flickr.com/photos/vzaliva

Французька молочна компанія Lactalis придбала італійську компанію з виробництва сирів Nuova Castelli у приватної інвестиційної компанії Charterhouse Capital Partners.Про це повідомляє FoodBev Media.

Завдяки угоді Lactalis через свою італійську «дочку» продовжить розширення бізнесу в Італії, який тепер включає в себе Parmalat, Galbani, Invernizzi, Vallelata, Locatelli та Cademartori.

Компанія Nuova Castelli зі штаб-квартирою в Реджо-Емілії в основному спеціалізується на виробництві італійських сирів, таких як Пармезан, Грана падано і Горгонзола. В компанії працює понад 1 000 людей на близько 20 виробництвах в Італії та за кордоном.

Charterhouse Capital Partners зі штаб-квартирою в Лондоні придбала Nuova Castelli в 2014 році у засновника компанії. За словами керівництва Charterhouse, під їх управлінням Nuova Castelli розширила свою міжнародну діяльність, встановила нові відносини з роздрібними продавцями і отримала активний розвиток, придбавши компанії Alival в Італії, North Coast в Польщі і Empire Specialty Cheese в США.

Lactalis – власник таких брендів як Président, Stonyfield Farm і Rachel's Organic – має річний оборот близько 18,5 млрд євро, третину з його бізнесу складає виробництво сиру.

Як повідомляється, на початку цього року компанія розширила свій бізнес в Азії, придбавши індійську молочну компанію Prabhat.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті