Партія зелених України візьме участь у парламентських виборах

Партія зелених України візьме участь у парламентських виборах

Це рішення партія ухвалила на форумі 1 червня в Києві

Партія зелених України візьме участь у парламентських виборах

Партія зелених України оголосила про участь у дострокових парламентських виборах 21 липня. Про це повідомляє радіо Свобода з посиланням на прес-службу партії.

Таке рішення партія ухвалила на форумі, який пройшов 1 червня у Києві в Національному ботанічному саду імені Гришка.

«Партія зелених України йде на парламентські вибори, щоб захистити майбутнє українців. Ми живемо не в світі, залишеному нам батьками, а у світі позиченому у наших дітей та онуків», – заявив лідер партії Віталій Кононов.

Одна з головних ідей «зелених» – запровадження безумовного базового доходу. Він передбачає «регулярну виплату певної суми грошей кожному громадянину держави, незалежно від рівня доходу і без необхідності виконання роботи, незалежно від віку».

Додамо, що партія зелених України була створена як екологічна політична партія у вересні 1990 року, офіційно зареєстрована у травні 1991 року. На парламентських виборах 1998 року ця партія пройшла до парламенту і мала фракцію в складі 19 депутатів. Усі наступні спроби потрапити до Верховної Ради завершилися для «зелених» невдало.

Раніше Mind писав, що партія Тарути «Основа» піде на вибори спільно з «Батьківщиною».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло