Huawei продала свій бізнес підводних кабелів через санкції

Huawei продала свій бізнес підводних кабелів через санкції

Компанія після американських санкцій має проблеми з постачальниками

Huawei продала свій бізнес підводних кабелів через санкції
фото pixabay.com

Китайська компанія Huawei Technologies продала свій бізнес із випуску підводних кабелів Huawei Marine Networks, пишк DailyComm. Компанія вирішила покинути цей ринок через кілька тижнів після того, як США наклали на неї санкції.

Китайський виробник оптичних кабелів Hengtong Optic-Electric купив 51%-ву частку підрозділу Huawei Marine Networks, про це Hengtong повідомив біржу в понеділок, 3 червня. Вартість угоди не розголошується.

У 2018 році чистий прибуток Huawei Marine склав близько $17 млн, а виручка – $54 млн. Цей підрозділ брав участь в 90 проектах по всьому світу і випустив кабелі загальною довжиною понад 50 000 км. Зокрема, у вересні 2018 року завершився проект з протягування під водою кабелю довжиною 6 000 км між Африкою і Південною Америкою.

Підводні телекомунікаційні кабелі є основою сучасного Інтернету. Більша частина сьогоднішнього трафіку проходить через ці кабелі. Це величезний бізнес, в якому домінують американська SubCom, європейська Alcatel-Lucent і японська NEC.

Компанія Huawei працювала на цьому ринку з 2008 року.

У травні 2019 року США ввели санкції, які позбавили Huawei кількох ключових постачальників і завдали суттєвого удару по бізнесу китайського виробника телекомунікаційного устаткування і смартфонів.

Між тим аналітики назвали головні наслідки санкцій для Huawei.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло