Нацкомфінпослуг затвердила нові вимоги до якості активів страховиків

Нацкомфінпослуг затвердила нові вимоги до якості активів страховиків

Очікується, що відповідальна позиція учасників страхового ринку дозволить прискорити термін державної реєстрації ініціатив Нацкомфінпослуг

Нацкомфінпослуг затвердила нові вимоги до якості активів страховиків
Фото: pixabay.com

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) у вівторок затвердила нові вимоги до якості активів страховиків. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Зміни до Положення про обов'язкові критерії та нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика спрямовані на підвищення надійності перестрахувального захисту, посилення вимог до дебіторської заборгованості, прийнятої в покриття, включення таких активів як ескроу- рахунки і оренди для покриття нормативів, а також на істотне підвищення вимог до надійності страхових резервів з ядерного страхування, автострахування, медичні ому страхування і страхування життя.

Нові зміни не тільки дозволять підвищити платоспроможність, ліквідність і диверсифікацію активів страховиків, але і знизити ризики використання страхового ринку з метою податкового арбітражу за допомогою квазі-перестрахування.

Очікується, що відповідальна позиція учасників страхового ринку дозволить прискорити термін державної реєстрації ініціатив Нацкомфінпослуг.

Раніше повідомлялось, що страховики non-life у 1 кварталі 2019 року збільшили надходження валових страхових премій на 6,9%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло