НКРЗІ проведе перевірки великої трійки мобільних операторів

НКРЗІ проведе перевірки великої трійки мобільних операторів

Відповідні перевірки пройдуть на прохання компаній в рамках визначення готовності до впровадження послуги з перенесення абонентського номера

НКРЗІ проведе перевірки великої трійки мобільних операторів
фото pixabay.com

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), проведе перевірки операторів мобільного зв'язку «Vodafone Україна», lifecell і «Трімоб» на прохання зазначених компаній в рамках визначення готовності до впровадження послуги з перенесення абонентського номера (MNP). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Формальними причинами перевірки були запрошення з боку мобільних операторів до проведення цієї процедури.

Всі перевірки планується завершити в середині липня.

Раніше НКРЗІ вирішила перевірити оператора мобільного зв'язку «Київстар» у зв'язку із заявами інших операторів про те, що компанія не відпускає абонентів в рамках послуги з перенесення абонентського номера (MNP).

Нагадаємо, з 1 травня стартувала нова послуга: українці можуть міняти мобільного оператора зі збереженням номера.

Для того, щоб змінити мобільного оператора, зберігши при цьому телефонний номер, необхідно подати заявку на перенесення номера до іншого оператора онлайн на сайті обраного оператора або у фірмовому магазині. Після цього клієнт отримує нову SIM-карту, на яку буде автоматично перенесений попередній номер зі збереженням усіх цифр починаючи від міжнародного коду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію