Deutsche Bank конфіскувала у Каракаса 20 тонн золота

Deutsche Bank конфіскувала у Каракаса 20 тонн золота

Воно виступало заставою по кредиту, який режим Мадуро взяв у банку в 2016

Deutsche Bank конфіскувала у Каракаса 20 тонн золота
фото www.db.com

Венесуела не виконала умов угоди по кредиту на $750 млн, який взяла у Deutsche Bank, тому німецький банк конфіскував у Каракаса 20 тонн золота. Про це повідомляє Bloomberg.

В рамках фінугоди, підписаної в 2016 році, Венесуела отримала кредит готівкою від Deutsche Bank та в якості застави представила 20 тонн золота. Угода, термін якої мав вийти в 2021 році, була врегульована достроково через пропущені виплати по процентам, пояснили джерела.

Між тим, прибічники лідера опозиції Венесули, самопроголошеного тимчасового президента країни Хуана Гуайдо, попросили Deutsche Bank внести на рахунок, доступу до якого у Ніколас Мадуро не має, $120 млн, що на їх думку, відповідає ціні золота з моменту його придбання до нинішнього рівня.

«Ми зв'язуємося з Deutsche Bank, щоб домовитися про умови, відповідно до яких різниця, що належить Центральному банку Венесуели, буде виплачуватися законному уряду Венесуели», – повідомив венесуельський опозиціонер Хосе Ігнасіо Ернандес, призначений Гуайдо спецпрокурор Боліваріанської Республіки.

Видання наголошує, що це вже вдруге за цей режим Мадуро не зміг виконати домовленості про фінансування, що призвело до того, що золоті резерви опинились на рекордно низькому рівні.

Deutsche Bank конфіскувала у Каркаса 20 тонн золота

Раніше ЦБ Венесуели пропустив березневий термін для викупу золота у Citigroup Inc на майже 1,1 млрд.

За два тижні у травні Венесуела продала золота з резервів Центрального банку на $570 млн в обхід санкцій Мінфіну США. Золоті резерви країни знизились до 29-річного мінімуму у $7,9 млрд. З початку квітня Венесуелі всього вдалось продати 23 тонни золота.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті