Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Кличко пропонує Саакашвілі очолити «УДАР» на виборах у Раду

Кличко пропонує Саакашвілі очолити «УДАР» на виборах у Раду

Сам Кличко планує залишитися її лідером, а її головою пропонує стати Міхелу Саакашвілі

Кличко пропонує Саакашвілі очолити «УДАР» на виборах у Раду
Міхеіл Саакашвілі
фото www.flickr.com/photos/eppofficial

Мер Києва, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявив, що його партія братиме участь у позачергових парламентських виборах, а також запропонував екс-президенту Грузії і колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації Міхеілу Саакашвілі, який повернувся в Україну, стати главою цієї політичної сили. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я бачив сьогодні звернення Міхеіла Саакашвілі, політичній силі якого створені перешкоди для участі у виборах. Тому я готовий підставити політичне плече. Упевнений, такий наш союз зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні, і разом ми маємо план змін і людей, які здатні його реалізувати. Я залишаюся лідером партії «УДАР», а Міхеілу Саакашвілі пропоную стати головою партії», – заявив він .

При цьому Кличко підкреслив, що продовжить залишатися мером Києва, оскільки у нього ще є багато зобов'язань перед киянами, які він повинен реалізувати. «Я залишаюся мером столиці, щоб вони (зобов'язання – ред..) стали реальністю, так буде чесно і правильно. І ті зміни, які відбулися столиці, ми зробимо і в кожному місті, селищі та селі», – заявив він.

Кличко вважає, що Україна отримала шанс на зміну після президентських виборів, а зараз і на дострокових виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо: 28 травня президент України Володимир Зеленський відповідним указом повернув Саакашвілі громадянство України.

29 травня колишній президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі повернувся до України.

Раніше, у липні 2017 року, президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства, коли той перебував у США.

Після повернення Саакашвілі дав інтерв’ю,в  якому розповів, за яких умов вичерпається його кредит довіри до нового президента України Володимира Зеленського, а також пояснив, що насправді стоїть за відсутністю в нього політичних амбіцій та чи буде він мститися екс-президенту Петру Порошенку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті