Європейські компанії посилять умови комерційного страхування

Європейські компанії посилять умови комерційного страхування

До такого висновку прийшли аналітики британської консалтингової компанії Aon

Європейські компанії посилять умови комерційного страхування
Фото: pixabay.com

Через підвищення кількості техногенних та природних катастроф, а також через підвищення експлуатаційних витрат та реагуючи на рівень клієнтських вимог, європейські страхувальники будуть робити більш жорсткими умови по страховим та перестрахувальним контрактам. Про це повідомляє УкрСтрахування

До такого висновку прийшли аналітики британської консалтингової компанії Aon,  у новому звіті, який присвячений перспективам розвитку комерційного страхування у Європі.

Зміни страхових умов полягають у підвищенні ставок, обмежень покриття та строків. Ступінь впливу цих умов, що змінюються буде варіюватися як за географічними ознаками, так і за видами страхування.

Разом з тим, аналітики Aon підкреслюють пряму залежність високих показників прибутку підприємств, грамотно керованими ризиками, продуманої бізнес-стратегії та лояльних умов страхування. Подібних компаній на думку Aon достатньо на європейському ринку.

Раніше повідомлялося, що Нацкомфінпослуг затвердила нові вимоги до якості активів страховиків. Очікується, що відповідальна позиція учасників страхового ринку дозволить прискорити термін державної реєстрації ініціатив.

Нагадаємо: страхувальник з Нідерландів планує скасувати страхування учасників вугільного бізнесу. Виняток становить страхування угод з транспортування вугілля морським шляхом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті