Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Укрзалізниця отримає нових членів правління

Укрзалізниця отримає нових членів правління

Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич продовжать роботу на займаних посадах

Укрзалізниця отримає нових членів правління
Фото: УНІАН

Укрзалізниця отримає нових членів правління. До команди Укрзалізниці приєднаються: Франтішек Буреш, Марчін Сєлеєвський, Сергій Кушнір та Іван Юрик. Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич продовжать роботу на займаних посадах.

«Всі вони – виключно досвідчені топ-менеджери, професіонали, що мають реалізувати в компанії кращі світові практики. Формуємо сильну команду, за допомогою якої зможемо реалізувати стратегію Укрзалізниці та здійснювати ефективне управління компанією. Пошуком кандидатів займалось рекрутингове агенство, а поетапну оцінку результатів проводила Наглядова рада Укрзалізниці.», – написав Кравцов.

Франтішек Буреш  останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць «Чеська залізниця» VELIM (Прага, Чехія). В Укрзалізниці він буде відповідати за реалізацію виконання програми з оновлення та будівництва рухомого складу.

Марчін Цєлеєвський  очолював найбільшого польського залізничного оператора – PKP Intercity, керував пасажирською компанією PKP. Реалізував проект запуску високошвидкісних поїздів у Польщі – Pendolino. Свого час керував польськими авіалініями LOT POLISH AIRLINES.

Сергій Кушнір працює у команді Укрзалізниці з початку 2019 року в якості директора з ремонту рухомого складу. Його завдання – вибудовування ефективної системи взаємодії з урядом, центральними, регіональними та місцевими органами влади. До роботи в Укрзалізниці Кушнір керував службою віце-прем’єр-міністра України, працював на посаді заступника міністра та заступника державного секретаря КМУ.

Іван Юрик має досвід роботи в Укрзалізниці в якості члена Наглядової ради компанії, беручи участь в роботі комітетів зі стратегії, фінансів та аудиту. В Укрзалізниці буде очолювати стратегічний напрям залучення інвестицій та роботу з потенційними інвесторами.

«Зараз завдання Укрзалізниці – стати економічно стабільною, клієнтоорієнтованою та інноваційною компанію. Тож, завдання оновленої команди – максимальна реалізація поставлених цілей. Ефективні дії, кращі світові практики та потужна команда професіоналів – необхідні складові успіху.», – відмітив голова Укрзалізниці.

Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia отримає нових членів правління. Радо вітаю у команді Франтішека Буреша, Марчіна...

Опубликовано Євген Кравцов Четверг, 6 июня 2019 г.

Раніше повідомлялося, що Кабмін підтримав рішення УЗ про припинення повноважень двох членів наглядової ради. Михальчук був членом правління УЗ з жовтня 2015 року, Бужор обіймав посаду з червня 2016 року.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» призначила нового директора з економіки і фінансів. Ним став Микола Іванінів, що раніше займав посаду директора й члена правління «AXA Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті