Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Google витратила найбільшу за 5 років суму на придбання нової компанії

Google витратила найбільшу за 5 років суму на придбання нової компанії

Купівля Looker стане найбільшою угодою для Google з 2014 року

Google витратила найбільшу за 5 років суму на придбання нової компанії
фото Shutterstock

Американська корпорація Google оголосила в четвер, 6 червня, що домовилася про покупку стартапа Looker, який працює в сфері хмарних рішень, передає Коммерсант з посиланням на заяву компанії.

Сума операції складе $2,6 млрд і буде повністю оплачена готівкою, йдеться в заяві. Після завершення угоди, наміченої на кінець цього року, Looker увійде до складу Google Cloud.

Додавання Looker в Google Cloud дозволить Google надати своїм клієнтам більш повну, комплексну аналітику від прийому даних до їх візуалізації, дозволяючи підприємствам використовувати можливості аналітики, машинного навчання та штучного інтелекту.

Купівля Looker стане найбільшою угодою для Google з 2014 року, коли американська корпорація придбала Nest, виробника розумних термостатів та інших пристроїв для розумного будинку, за $3,2 млрд. Крім того, це перша угода Google Cloud під керівництвом нового глави Томаса Куріана.

Looker – американська компанія, заснована в 2012 році, яка розробила власну платформу для бізнес-аналітики. Послугами компанії, за її даними, користуються близько 1700 компаній, включаючи Amazon, Sony, IBM і Lyft.

Нагадаємо, Google збирається оскаржити в суді накладений на неї антимонопольний штраф у 1,5 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті