Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Катерина Гандзюк стала лауреатом міжнародної премії Ukrainian ID Awards
Партнерський матеріал

Катерина Гандзюк стала лауреатом міжнародної премії Ukrainian ID Awards

Також нагороди отримали родина Богдана Гаврилишина та скрипаль Ілля Бондаренко

Катерина Гандзюк стала лауреатом міжнародної премії Ukrainian ID Awards
https://ukr-id.com

У Каневі на Тарасовій горі в рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards, повідомляє прес-служба форуму.

Нагородами відзначили Катерину Гандзюк, Фундацію родини Богдана Гаврилишина та Іллю Бондаренка. Обирали номінантів члени оргкомітету форуму та світові лідери думок, вела церемонію відома телеведуча Сніжана Єгорова.

Катерина Гандзюк – відома громадська діячка, яка була вбита минулого року, була нагороджена (посмертно) за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Нагороду буде передано батькові – Віктору Гандзюку. Катерина захищала інтереси місцевої громади у Херсонській міській раді, а до того працювала в структурах ООН. Активістка була облита кислотою в рідному місті, і в 2018 році померла в лікарні в Києві. Слідство пов’язує замах на Катерину із тим, що вона виступала проти корумпованих політиків і представників силових структур.

Фундація родини Богдана Гаврилишина, яка розробляє та реалізує програми для молоді, отримала нагороду за вагомий внесок у гуманізацію суспільства. Богдан Гаврилишин разом з 9-ма почесними авторами, серед яких Мирослав Попович, Любомир Гузар, Іван Дзюба, Володимир Горбулін створив «Українську хартію вільної людини».

Мета фундації – сприяти розвитку України та її перетворенню на ефективну європейську державу. Програми фонду розсувають кордони, інтегрують успішний європейський та світовий досвід та змінюють імідж України в світі.

У номінації за примноження культурного капіталу був відмічений юний скрипаль-віртуоз та композитор Ілля Бондаренко, який представляв Україну у десятках країн світу та є без перебільшення одним із найефективніших культурних дипломатів країни.

Ілля виступав у Білому домі перед родиною президента США, коли йому було 13 років, його авторський музичний твір «Медитації на тему насильства», присвячений воїнам, що загинули на Донбасі, виконували у Нью-Йорку під час зустрічі Папи Франциска з послами ООН.

Виконував свої твори на благодійному балу принца Гаррі у Лондоні (2014), під час якого було зібрано півтора мільйона фунтів для країн, в яких йдуть воєнні дії.

Його називають наймолодшим послом культурної дипломатії України. Своїми виступами в Америці, Великій Британії та інших країнах світу Ілля розповідав про найвідомішого українського скульптора Йогана Пінзеля та збирав кошти на ремонт даху музею у Львові, в якому знаходяться його безцінні скульптури.

«Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім’я процвітання та гуманізації людства, та покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує відзначати тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном», – наголосила президент Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Минулого року першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали український режисер та політв’язень Кремля Олег Сенцов, екс-міністр фінансів України Наталія Яресько та відома українська благодійниця, очільниця Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

Більше про концепцію форуму читайте в матеріалі Mind: «Наталя Заболотна: «Якщо держава не займається культурою власних громадян, то нею починає займатися інша держава».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті