Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
«Український Давос» нагородить лауреатів щорічної премії Ukrainian ID Awards вже 7 червня
Партнерський матеріал

«Український Давос» нагородить лауреатів щорічної премії Ukrainian ID Awards вже 7 червня

Минулого року першим лауреатом став Олег Сенцов – український кінорежисер, незаконно ув’язнений у Росії

«Український Давос» нагородить лауреатів щорічної премії Ukrainian ID Awards вже 7 червня

7 червня цього року о 18:00 у Каневі на Тарасовій горі в рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID вдруге відбудеться церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards за гуманізацію суспільства, розвиток економіки та примноження культурного капіталу.

і

Минулого року першим лауреатом став Олег Сенцов – український кінорежисер, незаконно ув’язнений у Росії.

Номінантів премії обиратиме журі, до якого увійдуть члени організаційного комітету та визнані світові лідери думок.

«Премія Ukrainian ID Awards присуджується за видатні досягнення і ефективні практики задля процвітання і гуманізації людства, та покликана стимулювати розвиток відповідального суспільства. Наші лауреати, кожен у своїй сфері, день у день інвестують свій час, досвід і зусилля в покращення життя українського народу. Ми започаткували премію, щоб відзначити особистостей, які  є прикладом благородства і самопожертви в ім'я суспільства»,  – коментує президент форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна. 

Церемонія нагородження стане урочистим фіналом програми першого дня Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID, який 7–8 червня збере у Каневі українських та світових лідерів думок, експертів, політиків, урядовців, інвесторів, повноважних дипломатів та бізнесменів, аби створити стратегію успішної країни. Головною темою діалогової платформи цього року стане «Революція цінностей». Під час першого форуму в обговоренні взяли участь понад 300 експертів, а цього року організатори планують зібрати близько 500. За результатами дискусії планують створити «Конституцію цінностей» – звід ключових правил гуманітарної безпеки й суспільного життя України. З програмою форуму можна ознайомитись на офіційному сайті. 

Цього року свою участь у Ukrainian ID підтвердили відомі світові експерти та лідери думок, серед яких Тічо Жупанчич, Мелінда Херінг, Паскаль Глієн, Джон Хербст, Ернст Рейхель, Норберт Нойхауз, Джон Юк та інші. Спеціальними партнерами форуму стали компанія Winner Group, Укргазбанк, бізнес-центр нової формації K/Most. Радіопартнерами виступили «Бізнес Радіо», «Радіо Шансон» та Power FM,  генеральним медіапартнером – сайт Liga.net, телепартнером – UATV, а генеральним друкованим партнером – журнал «Фокус».

Варто зазначити, що минулого року в рамках форуму лауреатами першої міжнародної премії Ukrainian ID Awards стали Олег Сенцов – за незламне прагнення свободи та громадянську гідність, міністр фінансів України в 2014–2016 роках Наталія Яресько – за кризовий менеджмент фінансової сфери України під час найважчих економічних та політичних випробувань та голова Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко – за вагомий внесок у гуманізацію суспільства. Переможці отримали статуетки Ukrainian ID Awards, створені молодим харківським скульптором Сергієм Шаулісом.

Більше про концепцію форуму читайте в матеріалі Mind: «Наталя Заболотна: «Якщо держава не займається культурою власних громадян, то нею починає займатися інша держава».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті