Регата за участю ветеранів АТО «Вітрила волі та єдності» пройшла в Києві

Регата за участю ветеранів АТО «Вітрила волі та єдності» пройшла в Києві

Мета змагань – підтримати українських військових моряків, які перебувають у полоні в Росії

Регата за участю ветеранів АТО «Вітрила волі та єдності» пройшла в Києві

У Києві проведено регату «Вітрила волі та єдності» з участю ветеранів АТО (ООС) із різних підрозділів Збройних сил і Національної гвардії України, а також медиків-добровольців з Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Пирогова (ПДМШ). Про це повідомляє радіо Свобода.

Участь у змаганнях під вітрилами взяли понад 20 команд. Також в екіпажах яхт разом з військовими ветеранами змагались яхтсмени з київських яхт-клубів.

Організатори регати – Національна рада зі спортивної реабілітації захисників України і Київський військовий центр допомоги учасникам АТО. Вони розповіли, що завданням змагань було підтримати українських військових моряків, які перебувають у полоні в Росії. Перед початком регати кожна команда-учасница шляхом жеребкування отримала назву на честь одного з військовополонених моряків. 

Раніше Mind писав, що Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росії слід негайно звільнити українських моряків, затриманих в результаті конфлікту в Керченській протоці. 

Пізніше суд Москви залишив під вартою до кінця липня всіх українських полонених моряків. відхиливши апеляційні скархи їх адвокатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті