Друг Путіна, олігарх Ротенберг, став власником ключової компанії проекту моста в окупований Крим

Друг Путіна, олігарх Ротенберг, став власником ключової компанії проекту моста в окупований Крим

Раніше він викупив і субпідрядника будівництва Кримського моста з портфелем замовлень в 365,5 млрд руб

Друг Путіна, олігарх Ротенберг, став власником ключової компанії проекту моста в окупований Крим
президент РФ Владімір Путін, олігарх Аркадій Ротенберг
фото kremlin.ru

Голова ради директорів «Стройгазмонтаж» російський олігарх Аркадій Ротенберг, який є соратником президента Владіміра Путіна, став прямим власником ТОВ «СГМ-Мост». Про це повідомляє «РБК».

Раніше 99,9% «СГМ-Моіст» належали ТОВ «Стройгазмонтаж», 0,1% – ТОВ «ССК Газрегіон». Компанія була заснована для проектування і будівництва Кримського моста в 2015 році.

У квітні минулого року Ротенберг викупив у НПФ «Добробут» компанію «Мостотрест» – субпідрядника будівництва Кримського моста з портфелем замовлень в 365,5 млрд руб. Ротенберг говорив, що покупка «Мостотрест» допоможе наростити компетенції в будівельному бізнесі. Він пояснював, що за час будівництва Кримського моста компанія придбала ряд нових компетенцій, освоїла нові технології і стала ще популярнішою.

Нагадаємо: 15 травня 2018 року рух мостом було відкрито одночасно з двох берегів Керченської протоки – по дві смуги в кожний бік. Рух легкових автомобілів і автобусів по Кримському мосту відкрився на півроку раніше запланованого. Вантажний транспорт поїде мостом восени. Залізнична частина буде введена в експлуатацію згідно з графіком – у 2019 році.

Як повідомлялось, через вимушене обмеження висоти та тоннажності суден, що заходять до Азовського моря, прямі збитки України від Керченського мосту можуть скласти до 500 млн грн на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло