Поліція просить громадян припинити купання та вилов риби в акваторії річки Рось

Поліція просить громадян припинити купання та вилов риби в акваторії річки Рось

Висновків експертів щод стану води в акваторії річки Рось поки немає

Поліція просить громадян припинити купання та вилов риби в акваторії річки Рось
Фото: pixabay

Через забруднення річки Рось Патрульна поліція просить громадян тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки Рось. Про це йдеться в повідомлені, що опубліковано на сторінці Патрульної поліції у Facebook.

Увага, можливе забруднення річки Рось‼️ Просимо тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії...

Опубліковано Патрульна поліція України Неділя, 9 червня 2019 р.

«Необхідно: тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки Рось!», – зазначається в повідомленні поліції.

Також в даному повідомленні зазначається, що спеціальні служби роблять заміри води та локалізують можливу зону ураження. «Про глибину забруднення і зону ураження річки буде відомо пізніше», – додається в повідомленні.

Станом на 9 ранку 10 травня у відділі інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківською міською радою Mind повідомили, що продовжується засідання спеціально створеної комісії за участі фахівців ДСНС.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, у місті Біла Церква у Київській області 9 червня ввечері відключили водопостачання через забруднення інсектицидами річки Рось, яке виникло внаслідок потрапляння до річки Рось близько тони невідомої речовини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті